Gazetka Szkolna – Dzień Rysia – 20 kart!

10,00 

Dzień Rysia obchodzimy 11 czerwca każdego roku. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną Gazetkę Szkolną. Gazetka składa się z 20 starannie wyselekcjonowanych kart w formacie A4, gotowych do wydruku w formacie PDF. Każda z tych kart jest kluczowym elementem prezentacji na temat rysi i ich znaczenia w ekosystemie.

Gazetka na Dzień Rysia została stworzona z myślą o dostarczeniu istotnych i cennych informacji o rysiach. Co więcej, nasza gazetka zawiera wysokiej jakości grafiki, które skutecznie przyciągną uwagę uczniów. Gazetkę pobierzesz, klikając poniższy przycisk:

Opis

gazetka-szkolna-dzien-rysia-lista-kart

gazetka-szkolna-dzien-rysia-lista-kart

Dzień Rysia to specjalne święto poświęcone rysiom, mające na celu zwiększenie świadomości na temat tych drapieżników oraz ich roli w naszym ekosystemie. Jest to okazja do edukacji dzieci i młodzieży na temat ochrony przyrody, zagrożeń dla populacji rysi oraz działań na rzecz ich ochrony.

W ramach obchodów Dnia Rysia organizowane są różnorodne wydarzenia w szkołach, takie jak prelekcje, warsztaty, wystawy i kampanie informacyjne, które mają na celu przybliżenie społeczeństwu wiedzy o rysiach oraz promowanie działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego, w którym żyją te zagrożone wyginięciem zwierzęta.

O Mnie

W budowie.

Search for products (0)