Dzień Matki – gazetka szkolna – 20 kart!

10,00 

Z okazji Dnia Mamy, który świętujemy 26 maja, stworzyliśmy specjalne wydanie Gazetki szkolnej na Dzień Matki. Gazetka zawiera aż 20 skrupulatnie przygotowanych kart w formacie PDF, gotowych do wydruku na kartkach A4. Każda z kart jest kluczowym elementem całej prezentacji, która podkreśla rolę mamy w życiu dziecka i całej rodziny.

Gazetka szkolna na Dzień Matki została zaprojektowana, aby dostarczyć cennych i interesujących informacji dotyczących tego wyjątkowego święta. Warto podkreślić także, że nasza gazetka zawiera wysokiej jakości grafiki, które skutecznie przyciągają uwagę uczniów. Aby pobrać gazetkę, kliknij poniższy przycisk:

Opis

Dzień Matki to święto mające na celu uhonorowanie i wyrażenie wdzięczności dla matek za ich trud, poświęcenie i miłość. W Polsce Dzień Matki obchodzony jest 26 maja. W tym dniu wszystkie dzieci, zarówno małe jak i dorosłe, składają swoim mamom życzenia, wręczają kwiaty, prezenty oraz organizują różne niespodzianki dla swoich mam.

Dzień Matki - gazetka szkolna

Dzień Matki – gazetka szkolna (przykładowa karta prezentacji)

Historia Dnia Matki sięga starożytnych czasów, kiedy to w Grecji i Rzymie obchodzono święta poświęcone boginiom-matkom. Współczesna forma tego święta ma swoje korzenie w Stanach Zjednoczonych, gdzie w 1908 roku Anna Jarvis zainicjowała obchody Dnia Matki w celu upamiętnienia swojej zmarłej matki. W 1914 roku prezydent Woodrow Wilson ustanowił Dzień Matki jako święto narodowe, które obchodzone jest w USA w drugą niedzielę maja.

Dzień Matki - gazetka szkolna 2

Dzień Matki to okazja do wyrażenia miłości i wdzięczności dla matek, docenienia ich roli w rodzinie oraz ich wkładu w wychowanie dzieci.

O Mnie

W budowie.

Customers Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dzień Matki – gazetka szkolna – 20 kart!”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Search for products (0)